Кандидат в народні депутати України по ВО №104 селищний голова Ювілейного Володимир Струк повідомив представникам ОПОРИ про те, що він боїться за власне життя та безпеку його родини.

Як заявив Володимир Струк: «Протягом липня 2012 р. неодноразово погрожували невідомі особи, дзвонили і надсилали смс-повідомлення на телефон мені чи членам моєї родини. Усі погрози пов’язані з моєю політичною діяльністю. Серед останніх погроз, смс-повідомлення моєму брату Миколі Струку, яке надійшло йому 30 липня 2012 р. під час нашої поїздки до Києва для реєстрації кандидатами в народні депутати України.  Повідомлення було такого змісту: «Не регистрируйся! Не борись или мы тебя застрелим. У тебя ничего не получится. Систему не сломаешь.».

Володимир Струк повідомив громадських спостерігачів ОПОРИ, що Він звернеться до правоохоронних органів щодо факту погроз найближчим часом. 

Як повідомив Володимир Струк, окрім погроз, його та членів його родини прослуховують: «У своєму робочому кабінеті я знайшов пристрій для прослуховування, після чого звернувся до правоохоронних органів, які 10 днів тому відкрили кримінальну справу щодо незаконного прослуховування мого кабінету, однак, фактично, слідство стоїть на місці.  Так само, ще 30 січня 2012 р. була відкрита кримінальна справа щодо замаху на моє життя невідомими особами, однак за півроку жодного просування у слідчих діях.». 

Нагадаємо, 17 липня 2012 р. Артемівський районний суд м. Луганськ виніс вирок по справі щодо нецільового використання бюджетних коштів селищним  головою села Ювілейний та можливим кандидатом в народні депутати України по ВО №104  Володимиром Струком. Суд визнав винним Володимира Струка та засудив до одного року обмеження волі умовно за нецільове використання бюджетних коштів. Зараз вирок оскаржується в апеляційних інстанціях.

Нагадаємо, 3 серпня 2012 р. ЦВК зареєструвала Володимира Струка та його брата Миколу Струка кандидатами в народні депутати України по ВО №104.

 
 
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічний перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти