Два нардепи з Черкащини вибились у лідери серед депутатів, які використовували «піар» на заходах за бюджетні кошти
Народні депутати з Черкащини увійшли в рейтинг депутатів на користь яких найбільше здійснювали непряму агітацію з ймовірним використанням бюджетних ресурсів. Серед лідерів – Сергій Рудик (ОВО 198, «БПП «Солідарність») та Антон Яценко (ОВО 200, група «Партія «Відродження»). Про це ідеться у звіті ОПОРИ щодо ймовірного використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації.