Субвенції для «піару»: 27 випадків використання бюджетних коштів для агітації зафіксовано на Київщині
Представники чотирьох політичних сил ймовірно використовували бюджетні ресурси для власної реклами та непрямої дочасної агітаційної діяльності протягом червня-жовтня 2018 року. Такі дані наводять спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Київській області. Зокрема, за сприяння політиків на Київщині ремонтувалися дороги, будувалися та реконструювалися дитячі та спортивні майданчики, проводилися ремонтні роботи у навчальних закладах, будувався будинок культури та спортивно- оздоровчий комплекс ...