Прес-конференція «Перші підсумки повторного голосування на Сумщині»
У понеділок, 22 квітня, об 11:00 у Сумах представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть прес-конференцію «Перші підсумки повторного голосування на Сумщині». До участі запрошені представники керівництва ГУНП у Сумській області. Захід відбудеться у Сумському прес-клубі (м. Суми, Покровська площа, 13).