На Івано-Франківщині райдержадміністрації формують автобуси для поїздки на дебати
ОПОРІ стало відомо про те, що у кількох районних державних адміністраціях Івано-Франківківської області записують людей на поїздку до Києва на НСК «Олімпійський», де 19 квітня мають відбутися дебати кандидатів у Президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Спостерігачка ОПОРИ перевірила інформацію, спробувавши записатися на поїздку від Тисменицької та Рогатинської держадміністрацій.