Березневі візити: протягом місяця Київську область відвідали п'ятеро кандидатів у Президенти
П'ять кандидатів у Президенти відвідали Київщину у період з 2 по 20 березня. Цього місяця в область приїжджали Віктор Кривенко, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Юрій Бойко та Інна Богословська. Під час візитів переважали зустрічі та спілкування з громадянами – на базарах, площах, вулицях міст.