17 жовтня у місті Могилів-Подільський перед початком футбольного матчу команді ФК «Могилів-Подільський» було вручено подарунки (спортивну форму) від народного депутата України Геннадія Вацака (обраний у виборчому окрузі №16 як самовисуванець) та міського голови Могилева-Подільського Петра Бровка, який є кандидатом на цю ж посаду.
Про вручення подарунків футболістам розповів на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Геннадій Вацак.
«Варто зазначити, що сьогодні ми всі обмінялися подарунками: команда отримала два комплекти нової форми (один від мене, інший від міського голови Петра Бровка)», - йдеться, зокрема, у дописі на сторінці Геннадія Вацака.
Варто зазначити, що чинний міський голова Могилева-Подільського Петро Бровко повторно балотується на посаду міського голови і є висуванцем місцевого осередку партії «Європейська Солідарність».
ОПОРА нагадує, що згідно з частиною 6 статті 57 Виборчого кодексу України, забороняється проведення передвиборної агітації або надання виборцям, закладам, установам, організаціям незалежно від їх підпорядкування та форми власності грошей, подарункових сертифікатів, продуктів харчування та спиртних напоїв, товарів (крім матеріалів передвиборної агітації, виготовлених за рахунок виборчого фонду, що містять візуальні зображення партійної символіки та брендування виборчої кампанії, згадування імені або зображення кандидата, який балотується на виборах, такі як плакати, листівки, календарі, блокноти, ручки, запальнички, сірники, значки, бейджі, USB-флешки, вимпели, прапори, книги, пакети, футболки, кепки, шарфи, парасолі та інші матеріали передвиборної агітації, вартість яких не перевищує 6 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян), пільг, переваг, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних та нематеріальних активів, у тому числі від імені благодійних організацій, засновниками або членами яких є кандидат (кандидати), партія (місцева організація партії), та інших благодійних організацій, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата (кандидатів), партію (місцеву організацію партії) або згадуванням імені кандидата, назви партії (місцевої організації партії), символіки партії.
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.
(#вибори; #opora; #опора)