Херсонська міська територіальна виборча комісія оприлюднила список зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови станом на 01 жовтня. У списку два Миколаєнка, один Сальдо (але не той, що колишній міський голова) та Дарт Вейдер.

Цікаво проходить реєстрація кандидатів на посаду Херсонського міського голови: у списку кандидатів два Володимира Миколаєнка: один – це діючий міський голова Володимир Васильович (самовисування), інший – Володимир Іванович (теж самовисування).

Мало бути і два Володимира Сальдо, але екс-меру Херсона, який обіймав цю посаду у період з 2002 по 2012 рік, міська виборча комісія відмовила у реєстрації, за це рішення проголосували 13 із 16 членів комісії. Підставою стало те, що Володимир Васильович висунутий кандидатом під номером один від Політичної Партії «Наш край», а за даними Міністерства юстиції станом на 30 вересня 2015 року він є членом Партії Регіонів. Колишній мер заявив, що буде оскаржувати це рішення в суді.

02-10-Saldo-vidmova-v-reestracii

фото з сайту «Херсон-онлайн»

А от однофамільця - Сальдо Володимира Михайловича (самовисування), херсонця, тимчасово непрацюючого, зареєстрували.

Також був зареєстрований і Дарт Володимирович Вейдер від «Блоку Дарта Вейдера», який нині проживає у Києві, тимчасово не працює.

У списку зареєстрованих кандидатів є відомі громадсько-політичні діячі: Олена Урсуленко, голова Херсонської обласної організації БПП «Солідарність»; Борис Сіленков, колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації, висування від Партії Зелених України; В’ячеслав  Яременко, колишній заступник міського голови Володимира Сальдо, висування від Партії «Опозиційний блок»; Юрій Погребний, еск-секретар Херсонської міської ради (2006-2009), висування від Партії «громадянська позиція» та інші.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Богренцова – прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області
+38066174 45 28
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.