Самовисуванець по виборчому округу № 208 Михайло Голиця у неділю, 19 жовтня на достатньо людному заході закликав виборців не продавати свій голос. Громадянська мережа ОПОРА вирішила нагадати методи агітаційної кампанії, які використовувалися кандидатом під час парламентської кампанії 2012 року. Тоді пан Голиця не нехтував «грошовими винагородами» для виборців у рамках різних заходах.

19 жовтня, у місті Бахмач (виборчий округ № 208) просто неба відбулися дебати, які були організовані місцевими громадськими активістами. У заході взяло участь тільки двоє кандидатів: Володимир Брюховецький та Михайло Голиця. Учасники мали багато часу на власний виступ, тому говорили довго. «Я дуже вас прошу – не продавайтеся. Не продавайте свої душі, не продавайте Україну. Якщо за 100 грн. ви проголосуєте, то заберете майбутнє у своїх дітей та онуків. Беріть у всіх, беріть, що дають. Вони украли у вас – забирайте. Але в кабінках ніхто не побачить, як ви голосуєте» - закликав Михайло Голиця присутніх.

Нагадаємо, що пан Голиця у 2012 році балотувався у народні депутати у цьому ж виборчому окрузі № 208, проте програв передвиборну гонитву Олегу Ляшку. Тоді довготерміновий спостерігач ОПОРИ повідомляв про факти підкупу виборців від імені тодішнього кандидата Голиці, а саме передачу грошових винагород учасникам змагань його довіреною особою.

Ольга Рись
прес-секретарвиборчих програм
Громадянської мережі ОПОРАв Чернігівській області
093 790 90 94
За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області
068 386 60 54
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.