В одномандатному виборчому окрузі № 68 (м. Ужгород та Ужгородський район) із 27 зареєстрованих кандидатів у народні депутати відмовилися від подальшої участі у передвиборчій кампанії 6 кандидатів.

Заяви про відмову балотуватися 14 жовтня написав самовисуванець Євген Агоста. Як повідомляла ОПОРА, текст передвиборчої програми Євгена Агости набраний на тому ж комп’ютері, що й кандидата від партії «Блок Петра Порошенка» Роберта Горвата. У передвиборчому штабі такий збіг пояснили спостерігачу ОПОРИ тим, що Євген Агоста – активіст «молодіжки» "УДАРу", часто приходить у партійний офіс, відтак там користується й комп’ютером.

Такі ж заяви про відмову балотуватися 14 жовтня подали кандидати-самовисуванці Валерій Туряниця та Світлана Ульянець. Вони обидва – працівники ТОВ «Дастор-Ужгород», а кандидат від партії «Блок Петра Порошенка» Роберт Горват є директором цього підприємства.

Також на окрузі із виборчих перегонів зійшов кандидат від «Батьківщини» Сергій Кисиличин – 14 жовтня було звернення цієї політичної сили скасувати реєстрацію його кандидатури. Як пояснили у ВО «Батьківщина», це зроблено, аби не розсіювати голоси між електоратом прихильників партій демократичного спрямування.

Зійшов із перегонів кандидат Ігор Ващенко, який є членом ВО «Свобода», хоча був делегований на вибори як самовисуванець. 14 жовтня він подав заяву про відмову балотуватися.

Ще одну заяву про відмову балотуватися 13 жовтня написав чинний депутат Ужгородської міської ради Павло Чучка.

Таким чином, у бюлетені на одномандатному виборчому окрузі буде 21 прізвище, що є найбільшою кількістю кандидатів у порівнянні з іншими 5-ти округами Закарпатської області. У бюлетені в одномандатному виборчому окрузі буде 5 кандидатів із прізвищем Ковач та 2 кандидати із прізвищем Пересоляк.

На виборчому одномандатному окрузі № 69 (м. Мукачево та довколишні райони) 13 жовтня заяви про відмову балотуватися написали 2 кандидати, які є самовисуванцями. Це – заступник директора ТОВ "Трансофтгрупа" – Ігор Кріль та головний спеціаліст юридичного відділу виконкому Мукачівської міськради Іван Ільтьо.

На виборчих одномандатних округах № 70, 71 та 73 ніхто із зареєстрованих кандидатів у народні депутати не зняв своєї кандидатури.

На виборчому одномандатному окрузі № 72 (Тячівський та Рахівський райони) 13 жовтня відкликав заяву про згоду балотуватися кандидатом Іван Габор, який був зареєстрований як кандидат від «Радикальної Партії Олега Ляшка».

Заяву про відмову балотуватися 14 жовтня написав самовисуванець Степан Хома. Як уже повідомляла ОПОРА, він – помічник-консультант чинного народного депутата і кандидата на цьому ж окрузі Василя Петьовки.

Також, згідно з рішенням партії ВО «Батьківщина», 14 жовтня скасовано реєстрацію кандидатури Сергія Стойки на одномандатному виборчому окрузі № 72.

 

За коментарями звертайтеся:
Феськов Володимир
 Координатор ОПОРИ у Закарпатській області
+38 066 317 36 13
  
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.