gunКандидат в депутати Алчевської міської ради Павло Лисянський, якого сьогодні було поранено з пістолета, прооперований та знаходиться у стабільному стані. Про це спостерігачам ОПОРИ повідомили в міській лікарні Алчевська. Крім того, лікарі зазначили, що життю Лисянського ніщо не загрожує, він опритомнів і вже може поволі говорити.

Нагадаємо, що міліція за фактом події вже порушила кримінальну справу. Офіційно слідство ще не висуває версій нападу. Проте неофіційно представники міських правоохоронних служб поділилися своїми міркуваннями зі спостерігачем ОПОРИ. На їхню думку, причиною нападу могло стати або хуліганство, або політична діяльність Павла Лисянського. Адже він – досить відомий молодіжний активіст та лідер студентського руху. В мажоритарному окрузі № 11, де Лисянський вчора був зареєстрований кандидатом у депутати міської ради, більшість виборців – студенти. Тому, на думку джерел ОПОРИ, молодіжний активіст має непогані шанси на перемогу у виборах.

З передвиборчою боротьбою пов‘язують напад на свого однопартійця і в алчевській організації ВО «Батьківщина», яка й висунула Лисянського в депутати.

ОПОРА надалі повідомлятиме журналістів про розвиток подій навколо нападу на кандидата в депутати в Алчевську.