7 травня кандидат на посаду Президента України Микола Маломуж відвідав Кривий Ріг. О 17:30 в Палаці культури імені Артема кандидат зустрівся з криворіжцями. Охочих послухати кандидата виявилося достатньо – зал був повністю заповненим. Порядок забезпечувала невелика кількість правоохоронців (помічено близько 15 осіб). Майже місяць тому, 12 квітня, в цьому ж Палаці культури з виборцями зустрічався кандидат у Президенти Михайло Добкін, тоді будівля була оточена стіною міліціонерів з щитами. 

У своїй промові Микола Григорович порадів за Кривий Ріг, що дав Україні чудові кадри, а також висловив впевненість, що наша держава зможе перемогти тотальну корумпованість і російську агресію. Теперішньому тимчасовому керівництву таке завдання не під силу: з приходом нової влади корупція тільки збільшилась, а Крим втрачено з вини сьогоднішніх непрофесіоналів при владі. Микола Маломуж запевнив, що він попереджував про підготовку кримського сценарію і його команда знала, як можна було уникнути захоплення Криму Росією. Однак, керівники країни до радника голови Служби зовнішньої розвідки не дослухалися, діяли неефективно і нерішуче.

Кандидат у Президенти зазначив, що в України є всі шанси економічного зростання, достатньо лише повернути з-за кордону гроші, награбовані попереднім бандитським режимом. Прикладом успішного подолання корупції в країні навів Малайзію, корумпованість якої свого часу перевершувала українську. Однак з приходом нового прогресивного лідера, відомого тим, що посадив до в’язниці за корупцію своїх кращих друзів, країна в короткий термін подолала бідність. В Україні повинні прийти до влади високоморальні та компетентні спеціалісти, а громадяни повинні мати змогу теж долучитися до управління державою.

Відповідаючи на запитання слухачів, кандидат неодноразово підкреслював, що зараз Україна є епіцентр світової геополітики. Росія мала стратегічний план контролювати Україну  та її економіку, фактично включити Україну до складу російської держави. З Володимиром Путіним необхідно домовлятися, і Микола Маломуж запевнив, що знає, як треба говорити з російським Президентом.  Україні необхідно «гармонізувати» стосунки України з Росією та Заходом.

 
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. 
Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.