Як повідомляє короткотерміновий спостерігач  Громадянської мережі ОПОРА, у місті  Калинове Луганської області (ТВО 110, ВД 89) на дорогах міста розставлено (скоріш за все це було зроблено вночі) велику кількість гострих шипів, котрі проколюють автомобільні шини та блокують автомобільний рух по всьому місту. Водії масово скаржаться на цей факт.  

Вже постраждало 3 автомобілі, в одному їхали спостерігачі від Тимошенко, в іншому член дільничної комісії, ще в одному члени комісії, які мали організувати голосування на дому. Цю інформацію підтвердили члени двох інших виборчих дільниць у цьому місті. В місті вже працюють представники Міністерства надзвичайних справ. Триває слідство.

    

Довідково: в день голосування Громадянська мережа ОПОРА проводить швидкий статистичний підрахунок. Цей метод підрахунку ґрунтується на зібранні фактичних результатів голосування з дільниць країни, обраних за вибірковим принципом. Спостерігачі ГМ ОПОРА працюють на 1003 виборчих дільницях, систематично надаючи інформацію щодо явки виборців, виявлених порушень та результатів голосування в центральну базу даних та кол-центр та дає змогу отримати результати голосування вже на наступний ранок після днів виборів.. Громадянська мережа ОПОРА назве переможця виборчих перегонів 8 лютого о 10:30 на прес-конференції «Хто став Президентом України: результати швидкого статистичного підрахунку» в інформагентстві УНІАН (Хрещатик, 4).

 
 
Контактна особа - Ірина Швець (063 628 68 40)