Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА повідомляють про замінування трьох дільниць в Луганській області (округ №111, ВД №88 (м. Лутугине), 120, 121 (с. Розкішне Лутугинського району)).
Наразі виборців та членів виборчих комісій евакуйовано.
На місці працюють представники правоохоронних органів, які перевіряють факти та досліджують ситуацію, що склалася на дільницях.

Довідково: в день голосування Громадянська мережа ОПОРА проводить швидкий статистичний підрахунок. Цей метод підрахунку ґрунтується на зібранні фактичних результатів голосування з дільниць країни, обраних за вибірковим принципом. Спостерігачі ГМ ОПОРА працюють на 1003 виборчих дільницях, систематично надаючи інформацію щодо явки виборців, виявлених порушень та результатів голосування в центральну базу даних та кол-центр та дає змогу отримати результати голосування вже на наступний ранок після днів виборів.. Громадянська мережа ОПОРА назве переможця виборчих перегонів 8 лютого о 10:30 на прес-конференції «Хто став Президентом України: результати швидкого статистичного підрахунку» в інформагентстві УНІАН (Хрещатик, 4).


Контактна особа - Ірина Швець (063 628 68 40)