4 лютого об 11:30 в інформаційному агентстві УНІАН (вулХрещатик4,конференц-зал) Громадянська мережа ОПОРА проводить прес-конференцію «Україна у міжвиборчий період: аналіз підготовки до другого туру виборів, прогнози щодо перебігу дня голосування».

Під час прес-конференції на основі інформації, зібраної 74 довготерміновими спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА в усіх регіонах України, буде охарактеризовано особливості виборчої кампанії напередодні другого туру. Зокрема, доповідачі наведуть приклади ведення агітації (робота штабів з різними соціальними групами, чорний піар, інші методи протидії) та зупиняться на використанні адміністративного ресурсу.

Учасники окремо проаналізують питання формування окружних та дільничних виборчих комісій за поданнями двох кандидатів, конфліктним ситуаціям, а також якості списків виборців та моніторингу роботи Органів ведення Державного реєстру.

Прес-конференція супроводжуватиметься використанням ілюстративних матеріалів.

У прес-конференції візьмуть участь Ольга Айвазовська - координатор виборчих програм ГМ ОПОРА та Юрій Лісовський - координатор мережі довготермінових спостерігачів ГМ ОПОРА.

Акредитація на місці за реєстраційними посвідченнями.

Контактна особа - 063 628 68 40 (Ірина Швець).

 

Довідка:

З початком президентських перегонів 74 довготермінові спостерігачі від ОПОРИ проводять моніторинг у 225 виборчих округах України. В день голосування буде залучено ще 1000 спостерігачів, які працюватимуть безпосередньо на дільницях. Окрім цього, ОПОРА планує стежити за оголошенням результатів виборів, оскарженням процедурних порушень з боку кандидатів з метою захисту волевиявлення виборців. Висновки спостереження ОПОРИ визнано цінним ресурсом міжнародними місіями та організаціями.