У п`ятницю, 15 січня, о 12:00 в Інформаційній агенції «Українські новини» (вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА на тему «Україна за три дні до виборів Президента».

Під час заходу Громадянська мережа ОПОРА дасть загальну оцінку передвиборчому періоду (1 листопада - 15 січня) та підсумує усі зафіксовані загрози чесному та об`єктивному волевиявленню громадян. Доповідачі окремо зупиняться на фактах незаконної агітації та підкупу виборців, а також складуть рейтинг використання адміністративного ресурсу кандидатами на пост Президента.

Окрім цього, ГМ ОПОРА розповість про особливості виборчої кампанії у святковий період та про те, хто з кандидатів виявився найщедрішим Дідом Морозом чи Снігуронькою. Прес-конференція супроводжуватиметься використанням ілюстративних матеріалів.

Учасники заходу також анонсують методологію швидкого статистичного підрахунку голосів в день виборів, який здійснюватиметься спостерігачами ГМ ОПОРА на 1003 виборчих дільницях. Вже на ранок після дня голосування організація оприлюднить попередні результати волевиявлення громадян з похибкою, що не перевищуватиме 2,61%.

У прес-конференції візьмуть участь Ольга Айвазовська - координатор виборчих програм ГМ ОПОРА та Юрій Лісовський - координатор мережі довготермінових спостерігачів ГМ ОПОРА.

Акредитація на місці за реєстраційними посвідченнями.

Контактна особа - 063 628 68 40 (Ірина Швець).