Друковане видання «Народне слово» просить голову Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна не виконувати свою обіцянку покинути посаду губернатора

Нагадаємо, у прямому ефірі телепрограми «50 запитань Ларіну» губернатор області зазначив, що буде змушений піти у відставку, у разі програшу хоч одного з кандидатів від Партії регіонів. Така ж заява мала місце і у листах до однопартійців від імені Сергія Ларіна, у яких він давав обіцянку: «Але я не буду мати морального права залишатись на посаді губернатора, якщо ми не отримаємо першого місця для Партії регіонів по області та для кожного з представників нашої команди в кожному з п’яти одномандатних виборчих округів. – далі Сергій Ларін заявляє. – Так, я готовий працювати пліч-о-пліч з Вами, але як людина честі я вимушений буду написати заяву за власним бажанням, виконавши свою обіцянку про те, що піду з посади, якщо Партія регіонів не виграє ці вибори».

По результатам виборів не виконана жодна з умов, зазначених губернатором: Партія регіонів не отримала першості по багатомандатних округах Кіровоградської області, а також кандидат в народні депутати від Партії регіонів Олександр Шаталов не отримав перемогу у 99-му одномандатному окрузі.

8 листопада у газеті «Народне слово» під назвою «Сергію Миколайовичу, не виконуйте лише одну свою обіцянку!» опублікована стаття начебто на основі «численних заяв, відкритих листів і звернень кіровоградців, трудових колективів до очільника області Сергія Ларіна». Стаття починається словами «Звертаюся до Вас з єдиним проханням – із передвиборчих обіцянок забути лише одну – про відставку».

Ларін

Надія Домаш
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Кіровоградській області
 
За коментарями звертайтесь:
Євгеній Патруль
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Кіровоградській області
099 44 13 777
 

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур.