Кандидат-самовисуванець по ВО № 21 (центр у місті Ковелі) Іван Смітюх звільнився з посади голови Ковельської районної державної адміністрації.

Про це повідомляє локальне телебачення «Телевізійний центр Ковель».

«Поступив дзвінок від заступника голови ОДА, яка прямим текстом сказала, щоб сьогодні була моя заява на звільнення як голови адміністрації. Ну, я погоджуюся на цю пропозицію і  прийняв рішення написати заяву за власним бажанням», - заявив кандидат в нардепи Іван Смітюх та водночас голова Ковельської РДА.

За попередніми даними окружної комісії Смітюх програв вибори по округу. Наразі там відбувається боротьба за лідерство між кандидатом-самовисуванцем Степаном Івахівим та кандидатом від ОО «Батьківщина» Ігорем Гузем.

До слова, рідний брат кандидата Григорій Смітюх згідно попередніх даних ЦВК проходить до парламенту за списком Партії регіонів під номером 49.

Марія Доманська, прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області

Детальніше:
Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області
067 416 50 86
 
Довідково: 
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.