На виборчих дільницях №461947, №461925 та ще шістьох з 115 виборчого округу (місто Львів) члени комісії неправильно проставили штамп «Вибув» навпроти політичної партії «Собор». Замість того, щоб проставити штампи у полі, де виборець повинен ставити «галочку», члени комісії проштампували бюлетені біля назви політичної партії.
Ще напередодні дня голосування про це повідомили окружну комісію. Та, у свою чергу, зв'язалась з ЦВК. Представники Центральної виборчої комісії дали вказівку додруковувати бюлетені. Проте, вранці 28 жовтня, побоюючись ризику невчасного відкриття зазначених дільниць, ЦВК дає вказівку — розпочинати голосування на наявних бюлетенях і очікувати, коли привезуть нові. Далі виборці повинні продовжувати голосувати на нових бюлетенях. Наразі, як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, члени ДВК додатково інформують виборців про те, що партія «Собор» вибула.
До такого рішення ЦВК є кілька суттєвих зауважень. Зокрема, яким чином рахуватимуть бюлетені, на яких неправильно проставлений штамп «Вибув», адже, за наявності більше 10% таких бюлетенів на дільниці вибори можна визнати недійсними.
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.