За інформацією, що надійшла представникам Громадянської мережі ОПОРА від кандидата в народні депутати Олександра Харченка, його агітаторам погрожували пістолетом. Винуватцем цього конфлікту, на думку пана Харченка, є його політичний опонент, самовисуванець Іван Куровський.

Після невдалих спроб викликати діючого депутата Івана Куровського на політичні дебати, кандидат у народні депутати України, самовисуванець Олександр Харченко видав  порівняльну листівку. За таку відвертість, як стверджує пан Харченко, його агітаторам «бандюки» погрожували пістолетом. Спершу забирали листівки добровільно, а хто виявляв непокору – мали змогу побачити пістолет Макарова «наживо».

За словами пана Харченка, люди, що погрожували, роз’їжджали містом на таксі «Лідер», власник якого є довірена особа пана Куровського – Охонько Сергій Миколайович.

Детальніше на МАПІ

Ольга Різенко
прес-секретар
 
За коментарями звертайтесь:
Євгеній Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області
068 386 60 54
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.