У м. Канів Черкаської області (197 округ) заклеїли окремі білборди на підтримку кандидата-мажоритарника від Партії регіонів Віктора Коржа

Більшість реклами у Каневі присвячена саме Віктору Коржу й агітують на них в основному представники комунальних підприємств та організацій. На одному з варіантів біл-бордів було зображено директора Канівського училища культури Віктора Тихомира і директора Дитячого центру туризму Тетяну Дорошенко. Від їх імені  на рекламі звучить основна теза «Наш вибір Віктор Корж».  Проте вже згодом саме ці рекламні щити були заклеєні білим папером. Як виявилося, причина у тому, що Тетяна Дорошенко не лише директор Дитячого центру туризму, а й голова дільничної виборчої комісії №710894 у 197 окрузі. Інші біл-борди розташовані у місті до цього часу.

Варто нагадати, що відповідно до чч.2,4 п.1 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» «участь у передвиборчій агітації забороняється членам виборчих комісій протягом строку їх повноважень у відповідних виборчих комісіях», «органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам».

Окрім того, всім підприємствам, організаціям та установам було розіслано запрошення на підписання «Соціальної угоди» Віктора Коржа з громадою Канева. Адресантом став виконавчий комітет Канівської міської ради. Проте, як і в ситуації із Тетяною Дорошенко, вони схаменулися і розмістили на офіційному сайті інформацію, що цей лист є помилкою, тому потрібно вважати його недійсним.

1vavd

yrtr
ah
 
 
За коментарями звертайтесь:
Сергій Варич
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
в Черкаській області
063 62 86 780

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.