Днями в запорізьких та всеукраїнських ЗМІ з’явилась інформація про те, що голова Запорізької районної організації Олександр Аганін написав заяву про звільнення та вихід із партії.

На місцевому сайті «Репортер UA» (http://reporter-ua.com/2012/10/17/udar-v-zaporozhskoi-oblasti-razvalivaetsya) йде мова про те, що 17 жовтня пан Аганін на прес-конференції заявив про те, що він йде з посади через непорядних людей в партії. «Мотиви обласного керівництва партії УДАР, а саме керівника обласної організації Вадима Кривохатька – бізнес та спроба захистити себе від правоохоронних органів, піти від відповідальності за раніше скоєні, коли він очолював рай адміністрацію, махінації з землею та податкові порушення….  Я йду з партії з глибоким розчаруванням у ній», - інтернет-видання цитує Аганіна.

Скріншот

В штабі Запорізької обласної організації «УДАР» ОПОРІ повідомили, що Аганін дійсно вийшов з партії, та ще й зі скандалом.  

ОПОРА додзвонилась до Олександра Аганіна, який дійсно пішов з партії та посади, але він відмовився від коментарів та зустрічі з нашими представниками.

За коментарями звертайтесь:
Дмитро Арабаджиєв
Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Запорізькій області
066 740 42 36
 
Катерина Коротченко,
Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА
Запорізьке представництво
050 5006577
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.