Як повідомив довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, за словами голови окружної виборчої комісії Людмили Андрійчишина у ВО №15 ведеться робота по встановленню відеокамер спостереження. У Муровано-Куриловецькому районі відповідальність за збереження камер спостереження покладена на органи місцевого самоврядування. Тому сільські голови активно залучаються до їх охорони, чергуючи в нічний час у приміщеннях, де вони встановлені. Також за словами голови ОВК до охорони приміщень із відеокамерами залучаються мисливці.

Також голова ОВК повідомила про те, що на даному етапі виборчого процесу багато осіб відмовляються від керівних посад в ДВК. Особливо це стосується Муровано-Куриловецького та Томашпільського районів.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.