Члени ПП «УДАР Віталія Кличка» у присутності місцевих ЗМІ оголосили партійну мету виборів 2012 року, прийняли присягу депутатів та повідали про старт у Кіровоградській області акції «Люстрація влади».

Прес-конференція розпочалась із представлення її членів та оголошення мети політичної сили, з якою вона йде на вибори 2012 року. Основною метою опозиції на парламентських виборах названо усунення Партії регіонів та її «сателітів» від влади. Сателітами провладної партії були названі Комуністична партія України та Народна партія Литвина. Окрім того, було рішуче заявлено про категоричну відмову співпрацювати з цими політичними силами.

Стратегічним напрямком виборчої кампанії ПП «УДАР Віталія Кличка» є співпраця з громадою в рамках нової акції. Дмитро Сінченко, заступник керівника регіонального штабу партії УДАР, розповів громадськості про зміст, мету та шляхи реалізації акції.

У інтерв’ю зі спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА Дмитро Сінченко розповів, що акція «Люстрація влади» є інструментом реалізації програми політичної партії по очистці та оновленню влади. «У кожному агітаційному наметі, у кожній громадській приймальні партії УДАР ми поставимо скриньки, в які громадяни, заповнивши попередньо анкетні форми, зможуть кидати нам побажання з тим кого, як і за що люструвати», – повідомляє Дмитро Сінченко. Тобто громадяни можуть викривати факти корупційних дій чиновників, фіксуючи їх та повідомляючи про це в рамках акції «Люстрація влади». Спікер додає: «Ми, в свою чергу, прийшовши до влади, зробимо все, аби ці люди позбулися своїх посад та понесли покарання, якщо таке діяння мало місце».

Надія Домаш
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Кіровоградській області
 
За коментарями звертайтесь:
Євгеній Патруль
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Кіровоградській області
099 44 13 777
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.