У ніч на 3 вересня в місті Сімферополь робітниками міліції було затримано групу молодих людей, які розповсюджували листівки з антиагітацією проти «Батьківщини»

По вулиці Пролетарській члени штабу «Батьківщини» помітили групу людей, які розклеювали листівки  з чорним піаром проти кандидатів у народні депутати від партії. Молоді юнаки помітили зацікавленість представників опозиції, сіли у автомобіль марки Газель і попрямували у бік селища Мар’їно.  Робітники штабу викликали наряд міліції для затримання хуліганів, але на перехресті вул. Беспалова і Радіщего  автомобіль зник з поля зору. Пізніше, на перехресті вул. Київської і Мате Залки, біля будівлі податкової інспекції, було помічено ще одну групу з листівками. Правоохоронні органи затримали порушників, які чинили опір. На місце злочину приїхало підкріплення. Молодих людей затримали за ст. 296 Ч.2 (хуліганство) та відібрали автомобіль. В міліцію доправлено 7 підозрюваних: Багин Р.Ю.;  Яковлев А.Ю.;  Финогєнов М.А.;  Сидяченко Р.Е.; Аксенов М.К.; Куренцова Є.А.; Братков Є.Ю. Заявник: Зєваєв Я. Д.

Керівник кримської організації партії ВО «Батьківщина» Андрій Сенченко 3 вересня на прес-конференції заявив: «На цю акцію Партія регіонів витратила 100 тисяч гривень. Головним організатором являється Куценко, а Фротман – його помічник». Також він додав, що з міліції зникли офіційні документи про правопорушення.

Крім того, Сенченко заявив, що відправив два звернення. Перше прокурору Криму Павлову В.В., в листі йдеться про те, щоб, звернули увагу на антиагітацію та вжили заходів. Друге звернення було відправлено до міліції, з  подякою до працівників органу за оперативні дії.

IMG_0175

Довготерміновий спостерігач
Сафіє Халілова
За коментарями звертайтесь:
Ренат Умеров
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
в АР Крим
050 538 28 03

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.