Дату 24 серпня в Ужгороді деякі кандидати та представники політичних сил використали як інформаційний привід показати себе виборцеві. Хоча прямих та завуальованих закликів голосувати за когось або проти когось на заходах не було.

Ужгородський підприємець, кандидат до парламенту від Партії Наталії Королевської «Україна – перед!» Микола Жолтані пройшовся центральними вулицями Ужгорода. Люди, що йшли за ним – орієнтовно 70-100 чоловік, вигукували патріотичні гасла та співали народні пісні. Кілька людей були одягнуті у вишиванки, а більшість – у майки білого кольору із логотипом партії та ім’ям її кандидата.

У центрі Ужгорода на площі Театральній від імені Об’єднаної опозиції зі святом Незалежності ужгородців привітав кандидат до парламенту Андрій Сербайло. Прямої агітації у його промові не було. Водночас Андрій Сербайло зачитав вітання від імені Юлії Тимошенко і закликав усіх «зробити правильний вибір». На сцені площі Театральної опозиціонери виставили копію Акта проголошення Незалежності України, котрий підписаний першим президентом Леонідом Кравчуком. Кожен бажаючий міг сфотографуватися поряд із копією документу.

Кандидат-самовисуванець Володимир Смоланка напередодні Дня Незалежності – 23 серпня, привітав зі сцени із Днем міста жителів Чопа, котрий входить до його одномандатного виборчого округу.

 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.