Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата-мажоритарника у 198 окрузі (центр – м. Сміла) від Політичної партії «Козацька Українська партія» Павла Борулька. Таке рішення комісія прийняла 22 серпня за зверненням партії.

Служба безпеки України мала намір притягнути Павла Борулька до кримінальної відповідальності за розкрадання 620 млн грн. з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Проте у грудні минулого року кандидата в народні депутати затримали та арештували в Білорусії, яка відмовилася видати його Україні.

Довідка:

Павло Борулько – народився 11 лютого 1975 року в місті Костянтинівка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Костянтинівка Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "Козацька Українська Партія".

За коментарями звертайтесь:
Сергій Варич
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
в Черкаській області
063 62 86 780

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.