Народний депутат Олесь Доній на продовження історії щодо висування кандидатів у 88 виборчому окрузі міста Коломиї повідомив ОПОРІ, що він цілковито підтримує заяву  об'єднання громадських організацій Коломийщини «КОЛО» із закликом до кандидатів Олександра Левицького та Володимира Довганюка «відкинути вузькопартійні амбіції» та зняти свої кандидатури на його користь.

 

На запитання ОПОРИ, чим він сам ініціював написання заяви, Доній відповів, що це була народна ініціатива. «Я в курсі цієї народної ініціативи і я її цілком підтримую. Я не втручався у процес написання заяви, ці громадські організації писали її самостійно, але я вважаю, що це – абсолютно розумний підхід» – прокоментував Олесь Доній.

«По Коломийському району вже є прецедент зняття одного кандидата на користь іншого. Як тільки я дізнався, що по цьому округу буде балотуватися Юрій Шухевич, я відмовився, бо я збираюся боротися проти олігархів і нечесних людей, а не проти патріотів. Коли він дізнався, про це, то за годину зателефонував мені і сказав, що, якщо я буду балотуватися, то він знімає свою кандидатуру на мою користь».

«Це дуже добрий і повчальний приклад для всієї країни, – наголошує Олесь Доній. – Я вважаю, що така практика має поширитися й на інших округах, щоб не призвести до програшу патріотичного середовища. Я думаю, що дуже справедливо буде, якщо представники УДАРу і Батьківщини знімуть свої кандидатури у цьому окрузі на мою користь. Це найперспективніше рішення для опозиції з політичної точки зору».

Вчора Олександр Левицький та Володимир Довганюк (його представник) розповіли ОПОРІ, що не збираються знімати свої кандидатури із реєстрації на користь Донія.

За коментарями звертайтеся:

email: [email protected]

Довідково: 

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.