«Фронт Змін» на Прикарпатті втратив один зі своїх районних осередків. Нещодавно усі депутати Верховинської районної ради, які були членами районного осередку «Фронт Змін», організовано покинули лави партії разом зі своїм лідером Романом Монастирецьким.

 

Причини свого відходу екс-фронтовики пояснили у заяві, яку поширили серед ЗМІ.

«Ми прийняли таке рішення, зважаючи на те, що моральні принципи, які декларуються партією «Фронт Змін» на обласному і центральному рівнях, розходяться з діями і вчинками щодо моральності і чесності в політиці, та зважаючи на те, що попри неодноразові заяви про те, що опозиційні кандидати мають вигравати всі мажоритарні округи, щоб не дозволити злочинній владі окупувати країну, насправді партія висуває не найрейтинговіших - тих, хто може вигравати, а найбільш вигідних для обласного та центального керівництва.

Своїм виходом ми підтримуємо самовисування опозиційного політика Юрія Дерев’янка - людини, яка багато років працювала для територіальних громад, розбудови і утвердження іміджу партії». Під заявою підписались керівник районної організації політичної партії «Фронт Змін» Роман Монастирецький та ще шестеро депутатів.

«Не думаю, що ці дії депутатів якось вплинуть на виборчі списки. Це суто внутрішньопартійні розборки», - прокоментував ситуацію мережі ОПОРА керівник штабу ВО «Батьківщина» у Верховинському районі Василь Мицканюк.

За коментарями звертайтеся:

email: [email protected]

Довідково: 

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.