Сьогодні під час прес-конференції Ігор Корнат, кандидат у народні депутати України у виборчому окрузі №124 заявив, що вирішив зняти кандидатуру на користь свого конкурента - Степана Курпіля. Курпіль, нагадаємо, є висуванцем Об’єднаної опозиції у цьому окрузі.

За словами голови обласного штабу ВО «Батьківщина» Степана Кубіва, люди очікували, що буде мінімум кандидатів і політичні сили будуть більше об’єднуватися. На жаль, об’єднання сил на ВО №124, до якого входить Сокальський район та місто Червоноград з сателітами, є першим прецедентом на Львівщині.

Узгодження позицій між ВО «Батьківщина» та НРУ тривали близько двох тижнів, в результаті чого Корнату запропонували стати заступником керівника штабу Об’єднаної опозиції у Червонограді. «Ми будемо узгоджено працювати на єдиного кандидата», - заявив Корнат.

Одна з цілей колишнього кандидата у нардепи – це не допустити перемоги провладної партії на окрузі та донести до людей свої цілі, які частково будуть включені в програму Курпіля.

Детальніше:
Андрій Дутчак,
Координатор спостереження за парламентськими виборами у Львівській області
063 628 68 37.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.