Враховуючи той факт, що в межі даного округу входять території м. Сватове, Білокуракінський, Новоайдарський, Сватівський, Старобільський, Троїцький та Кремінський райони, висвітлення діяльності кандидата-мажоритарника Віктора Тихонова періодично з’являється на сторінках Веб-порталів районних державних адміністрацій, що входять у склад округу. Зокрема, в матеріалах новин Новоайдарської державної адміністрації зазначається, «що з метою найкращої підготовки навчальних закладів до нового навчального року президентом благодійного фонду  "Благовіст" Віктором .Тихоновим зроблено подарунок у кожну сільську школу: мультимедійне обладнання "Робоче місце вчителя". Про такий подарунок сільські вчителі навіть не могли і мріяти. А тепер, завдяки благодійній допомозі Тихонова В.М., кожний сільский вчитель зможе при навчанні учнів користуватися сучасним електронним обладнанням, що заохотить учнів до отримання знань та значно підвищить яківсть освіти в сільській школі  в  наступному 2012-2013 навчальному році.».

Подібні факти зафіксовані у виборчому окрузі № 114, до складу якого входять смт. Станиця Луганська, Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський та Станично-Луганський райони. Від даного округу за мажоритарним списком Партії Регіонів висуває свою кандидатуру голова «Укравтодору» Володимир  Демішкан. За інформацією, розміщеною Веб-порталом Слов’яносербської РДА, зазначається, що за підтримки Володимира Демішкана у селищі Фрунзе Слов’яносербського району було встановлену дитячу площадку. За даними наведеного джерела також повідомляється, що в рамках заходу з відкриття нового футбольного поля у с. Лотікове представники Партії Регіонів та керівника Державного агентства автомобільних доріг України В. Демішкана роздавали напої, морозиво, солодкі напої мешканцям села.

Закон «Про вибори народних депутатів України» у статті 11 «Виборчий процес» пункті 5 відзначає свободу передвиборчої агітації та рівний доступ всіх кандидатів і партій (блоків) до ЗМІ незалежно від їх форми власності, крім ЗМІ, що належать політичним партіям. Пункт 6 наголошує на тому, що виборчий процес здійснюється на засадах неупередженості органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Стаття 66 «Форми і засоби передвиборної агітації» пункт 4 зазначеного закону відзначає, що фінансова підтримка заходів партією чи кандидатом в депутати може бути здійснена лише за рахунок коштів виборчого фонду відповідної партії.

Таким чином, у світлі чинного законодавства наведені приклади інформаційної політики офіційного Веб-порталу органів влади Кремінського, Станично-Луганського та Новоайдарського районів Луганської області, дають привід говорити про порушення демократичної процедури виборчого процесу з боку високопосадовців райдержадміністрацій.  

 
 
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічний перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотерміновго спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти