Кандидат у народні депутати по виборчому округу №13 Юрій Гайдаєв (народний депутат від КПУ, член комітету ВР України з питань охорони здоров’я, екс-міністр охорони здоров’я, засновник благодійного фонду «Здоров’я народу») періодично влаштовує в населених пунктах округу безкоштовні медичні огляди громадян.

Юрій Гайдаєв в рамках діяльності благодійного фонду уклав угоди з медичними закладами Хмільницьго, Калинівського та Козятинського районів. Людей безкоштовно оглядають кардіолог, окуліст, здійснюється ультразвукова діагностика (бригада медиків приїздить з пересувним кардіографом та апаратом УЗД). Нерідко Юрій Гайдаєв як заслужений лікар та провідний лікар-уролог України здійснює прийом пацієнтів особисто, як от у Чернятині та Мончинцях Калинівського району.

Крім безкоштовних медичних обстежень, Юрій Гайдаєв приїздить до населених пунктів 13-го округу і з матеріальними дарунками. Він надає медичним закладам препарати першої необхідності – шприци, крапельниці, набори для здійснення аналізу крові, набори для місцевої анестезії тощо.

У Хмільницькій центральній районній лікарні Благодійний фонд Юрія Гайдаєва профінансував ремонт терапевтичного відділення. 

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.