Анатолій Гриценко написав на сторінці Facebook, що йому протидіють не тільки в Мелітополі, а й в Оріхові Запорізької області, куди він сьогодні завітав. ОПОРА вирішила розібратись в цій ситуації і попрохала своїх представників в Оріхові дізнатись чи є проблеми з приїздом кандидата

У школі, яка святкуватиме скоро своє сторіччя, навчаються діти із сусідніх сіл. За словами кандидата, представники опозиції за свій кошт ремонтували школу вже кілька років поспіль. «Так от, влада чомусь вирішила, що завтра я - представник опозиціі, планую урочисто відкрити школу після ремонту. І вирішила протидіяти, не дати поспілкуватися з людьми», - пише Гриценко на своїй сторінці у Facebook.

За словами Гриценка, директора оріхівської школи, яку він відвідає сьогодні, викликали до міліції. “Директора школи випитували, чого це туди їде Гриценко, з ким він там зустрічатиметься, про що говоритиме? Далі, вже після робочого дня, о 20:00, до школи приперлися співробітники підрозділу з протидії економічній злочинності. Тиснуть на директора, погрожують розслідуванням, чого це він, мовляв, залучає на ремонт школи добровільні благодійні внески?! Показують пальцем догори: вказівка звідти, із-за приїзду одного з лідерів опозиції», - пише на своїй сторінці пан Гриценко.

Представники ОПОРИ в Оріхові дізнались, що школа, про яку йде річ, в Оріхівському районі одна  - знаходиться вона в селі Кірове. Працівники школи не підтвердили інформацію про намір Гриценка відвідати сьогодні цей учбовий заклад. Вони сказали, що тут дійсно у серпні було заплановано відзначення 100-річчя з дня заснування Кіровської ЗОШ І-ІІІст, але це свято вирішили перенести на початок вересня через те, що не встигають зробити ремонт.

 

За коментарями звертайтесь:
Дмитро Арабаджієв
Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Запорізькій області
066 740 42 36
Катерина Коротченко,
Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА
Запорізьке представництво
050 500 65 77

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.