Кандидати від «УДАРу»  скаржаться на перешкоджання їхньої передвиборчої діяльності. Зокрема, за їх словами, все почалося ще на етапі висування кандидатів, – про це повідомили кандидати у депутати-мажоритарники від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». «Особи, які хотіли балотуватись від нашої політичної партії, через тиск на їх підприємницьку діяльність не змогли висуватися, – заявив голова обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. – Я думаю, ми такі перешкоди ще побачимо під час самого голосування та підрахунку голосів, тому, нам потрібно бути до всього готовим і відстоювати свої інтереси».

А от кандидат від «УДАРу» по 198-му округу Андрій Колесник повідомив про те, що влада у м. Сміла збирала підприємців, які володіють біл-бодами у місті і заборонила рекламувати усі політичні партії, окрім Партії регіонів. У іншому ж випадку, буде проведено демонтаж.

Окрім цього, Василь Фурман, кандидат у депутати по округу №199, заявив, що йому свідомо вимкнули світло, щоб зірвати виступ у Лисянському районі. Також сільський голова, який допоміг організувати зустріч Василя Фурмана з виборцями, був усно попереджений від влади. За словами кандидата у депутати, йому відомі випадки, коли на опозиційні сили, у тому числі і на ударівців, "спускали собак".

За коментарями звертайтесь:
Сергій Варич
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
в Черкаській області
063 62 86 780
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.