Дніпропетровська областьВ’ячеслав Задорожний і Костянтин Павлов, будучи кандидатами від Партії регіонів по мажоритарних виборчих округах №33 та №31 відповідно, використовують соціальні програми губернатора для самореклами.

У 59-му випуску Криворізької комунальної газети «Червоний Гірник» від 08 серпня 2012 року, на другій і третій сторінках в рубриках «На контролі», «Поповнення» та «Соціальні ініціативи» міститься інформація про робочу поїздку до Кривого Рогу першого заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Задорожного, а також про вручення автомобілів депутатом Дніпропетровської обласної ради Костянтином Павловим.

В’ячеслав Задорожний приїхав проконтролювати хід робіт з реконструкції соціальних об’єктів: розчистки річки Саксагань, реконструкції театру ім. Тараса Шевченка, відновлення пляжу на житломасиві Південного ГЗК. А Костянтин Павлов узяв участь в передачі трьох автомобілів для вивезення сміття підприємству, котре займається в місті санітарним очищенням, а також вручив автомобіль «Sens» інваліду війни.Дніпропетровська область

Не зважаючи на те, що обласні високопосадовці мали б опікуватися справами всієї області, всі заходи відбувалися на території лише тих виборчих округів, на котрих балотуються Задорожний і Павлов на виборах до Верховної Ради.

Спостерігачі ОПОРИ звернулись за роз’ясненнями щодо згаданих фактів до обласного штабу Партії регіонів. За декілька хвилин після звернення керівник прес-служби штабу Андрій Михейченко повідомив ОПОРУ, що В’ячеслав Задорожний працює не лише в Криворізькому окрузі, а по всій області. На питання, чи є про це повідомлення в пресі, крім згадуваного вже «Червоного Гірника», Андрій Михейченко зазначив, що є інформація на сайті облдержадміністрації. Переглянувши портали облради і облдержадміністрації, а також газети, засновані обласними радою та державною адміністрацією, спостерігачі ОПОРИ не знайшли повідомлень про участь Задорожного і Павлова в публічних заходах, що проходили б на території будь-яких інших, крім 33-го та 31-го, виборчих округів області.  

 
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.