Як повідомив депутат Черкаської обласної ради, кандидат у депутати до Верховної Ради України від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, у газеті «Селянські вісті з Черкащини» було опубліковано дискредитуючу інформацію та його сфальшовану біографію. Зокрема, депутату було присвячено декілька шпальт цієї газети з публікацією «Від рекетира до нардепа. Темні сторінки біографії Анатолія Бондаренка». Варто зазначити, що у вихідних даних видання було зазначено іншу назву видання – «Селянські вісті», а видавець, серія, засновники, адреса редакції не зазначено. Газету поширювали на території Лисянки й Жашкова, які входять в округ №199, по якому і буде балотуватися Анатолій Бондаренко.

За непідтвердженим припущенням іншого кандидата від Об’єднаної опозиції Наталії Старікової, до чорного піару може бути причетний  Валентин Ничипоренко, який балотуватиметься у ВРУ по одному округу із Анатолієм Бондаренком. Такі припущення зроблені ними, адже машина, власник якої займався розповсюдженням газети, за їх переконанням, належить Жашківській кінно-спортивній школі, власником якої є Валентин Ничипоренко. Окрім цього, ще раніше Об’єднана опозиція заявляла, що за їх Лисянським районним штабом  велося відеоспостереження також саме із цієї машини.

Анатолій Бондаренко подав скаргу до прокуратури та депутатське звернення начальнику Управління СБУ в Черкаській області. Депутат просить перевірити дії газети «Селянські вісті з Черкащини» на їх законність. «… Невідомими особами, що розповсюджували цю газету на автомобілі «Деу-ланос» з номерним знаком СА 39 75 АР срібного кольору на території смт. Лисянка та м. Жашків. Окрім того, звертаю вашу увагу, що розповсюдження подібної інформації порушує конституційні права мене як громадянина та вводить місцеве населення в оману», - зазначено у зверненні Анатолія Бондаренка до СБУ.

 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.