В Кривому Розі почав роботу виборчий штаб Радикальної партії. Відкриття обласного штабу не в обласному центрі стало першим і єдиним випадком, зафіксованим спостерігачами ОПОРИ в Дніпропетровській області з початку громадського спостереження за виборами до Верховної Ради України 2012 року.

Керівником штабу призначено Карвацького Олександра Володимировича. В інтерв’ю спостерігачам ОПОРИ він розповів, що Радикальна партія планує висунути в Дніпропетровській області одного кандидата по мажоритарному виборчому округу №37. Найімовірніше цим кандидатом стане Даниленко Сергій Іванович, який працює в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка викладачем на кафедрі міжнародної інформації та є автором 2 посібників, 1 монографії та понад 50 статей, співавтором 5 монографій.

Найближчим часом штаб радикалів планує розгорнути роботу агітаційних наметів, а поки що обмежується роздаванням чорно-білої агітаційної листівки на газетному папері формату А3.

Таким чином, партія має намір сконцентрувати всі зусилля в області лише на одному з сімнадцяти виборчих округів.

Одномандатний виборчий округ № 37 з центром у місті Кривому Розі включає частину Інгулецького (виборчі дільниці № 121620 – 121635, 121637), частину Тернівського (виборча дільниця № 121729) районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони. Кількість виборців – 157 546. Переважно це мешканці сіл та селищ.

Потенційним кандидатом від влади в окрузі №37 є депутат Верховної ради від Партії регіонів Дмитро Шпенов.

Нагадаємо, що навесні цього року в Кривому Розі побував скандальний лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він відзначився тим, що поперекидав ігрові автомати в одній з кав’ярень в центрі міста на знак протесту проти підпільного ведення ігрового бізнесу. 

 
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.