Таращанський районний відділ освіти відмовився брати допомогу від благодійного фонду «Серце Батьківщини». Про це повідомив народний депутат від фракції «БЮТ – Батьківщина» Олег Тищенко. За його словами, освітяни не прийняли допомогу не тому, що не потребують її, а через те, що їм заборонили це робити.

Тищенко переконаний – Таращанська районна державна адміністрація забороняє відділу освіти брати благодійну допомогу від опозиційних депутатів Верховної Ради. «Офіційно у відділі освіти сказали, що вони не співпрацюють із благодійними організаціями, а тому допомогу прийняти не можуть. Таким чином, районні чиновники позбавили 500 учнів загальноосвітньої школи безкоштовної шкільної форми», – цитують слова народного депутата на офіційному сайті «київської» Батьківщини.

Народний депутат повідомив, що офіційно звернеться до  голови Таращанської районної державної адміністрації, аби той пояснив  такі  дії своїх підлеглих. А поки опозиціонерам нічого іншого не лишається, як йти працювати з народом. Вищезгаданий нардеп Тищенко зазначив, що особисто рознесе кожній малозабезпеченій родині комплект шкільної форми, аби діти мали, що одягти 1 вересня до школи.

Цікаво, що у другому звіті Громадської мережі ОПОРА в рамках спостереження за передвиборчим процесом у Київській області про підкуп виборців Таращанські освітяни теж фігурують. Щоправда, не як такі, що відмовились від подарунків. Навпаки, на свято останнього дзвоника вони радо прийняли у подарунок туристичні намети та волейбольні й футбольні м'ячі, щоправда від провладної політичної сили – Партії регіонів. (Підтвердження інформації - на сайті обласного осередку ПР – http://kievoblast.com.ua ).

 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.