Кандидатам-мажоритарникам на Прикарпатті доводиться вигадувати найрізноманітніші акції та заходи, щоб за короткий термін привернути увагу місцевого виборця. Громадянська мережа ОПОРА, яка здійснює моніторинг виборчої кампанії в Україні, відзначила кілька найоригінальніших методів, якими озброїлися прикарпатські політики у боротьбі за депутатське крісло.

Найбільше уваги до себе привернув Богдан Гдичинський (округ №88). “Регіонал”. Гдичинський сьогодні відзначається найцікавішими способами завойовування сердець виборців. Славу найоригінальнішого потенційного кандидата він заслужив ще кілька місяців тому, коли розпочав дарувати велосипеди листоношам. У червні фонд «Заради добра», який працює під патронатом Гдичинського, організував не менш оригінальний і, вочевидь, недешевий захід. Під його патронатом відбулась триденна поїздка для 150 осіб, більшість з яких були сільськими головами і представниками місцевого самоврядування, до Австрії. Офіційна мета поїздки – запозичення австрійського досвіду місцевого самоврядування.

Не менш оригінальним виявився народний депутат Микола Круць (група “Реформи заради майбутнього). У червні Круць організував екскурсію керівників освітніх закладів Галицького району на підприємство ПАТ «Івано-Франківськцемент», почесним головою правління якого він є. Під час екскурсії освітянам запропонували обговорити

профорієнтацію навчального процесу у виборчому окрузі №84 (центр – Тисмениця).

Найбагатшим подарунком для громади відзначився депутат Верховної Ради України, член Партії Регіонів Василь Чуднов (округ 89). Для села Космач Косівського району він пролобіював виділення з держбюджету 7 мільйонів гривень для проведення берегоукріплень (нещодавно прийнятий Закон України «Про Загальнодержавну цільову соціальну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2012 - 2016 роки»).

За коментарями звертайтеся:

email: [email protected]

Довідково: 

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.