На пленарній сесії Львівської обласної ради 26 червня голова ради Олег Панькевич зачитав заяви депутатів Дубневичі про вихід з партії «Відродження». Таке рішення братів-депутатів пов’язують, перш за все, з бажанням дистанціюватися від політичної сили, яку асоціюють з Партією регіонів, та з їхніми амбіціями пройти до Верховної ради на найближчих виборах.

Про плани обміняти посвідчення обласних депутатів на посвідчення депутатів Верховної ради свідчать різноманітні ініціативи братів Дубневичів у виборчих округах №№ 118 та 120. Так, на Самбірщині за підтримки Ярослава Дубневича відкрили краєзнавчий музей-криївку, забезпечили належним обладнанням ряд медичних установ району. Його брат – Богдан, який має намір балотуватися по округу №118 (частина Личаківського та Шевченківського району Львова, Пустомитівський район області) започаткував турнір з футболу, який триватиме до жовтня, а нещодавно у поштових скриньках львів’ян з’явилося запрошення на всеукраїнську прощу до Зарваниці за фінансової підтримки депутата.

Нагадаємо, депутати Дубневичі є засновниками корпорації «Колійні ремонтні технології», співзасновниками будівельної фірми «БудІнвест», ряду медіа-ресурсів, підприємств «Енергія-Новояворівськ» та «Енергія-Новий Розділ», тощо. Щодо політичних вподобань, то брати свого часу були пов’язані з Аграрною партією України, СДПУ(о), «Батьківщиною». Депутатами обласної ради вони стали як члени партії залізничників – «Відродження». До цієї політичної сили належить також очільник Львівської обласної державної адміністрації – Михайло Костюк.

За коментарями звертайтесь:
Андрій Дутчак,
координатор кампанії спостереження за парламентськими вибрами-2012
у Львівській області
063 628 68 44.

Довідково: 
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.