Майже всі 17 років нашої роботи нас сприймали як експертів із виборів (громадського спостереження, реформування законодавства тощо), але ми маємо і інші успішні й ширші досвіди. 

Повномасштабна фаза війни Росії в Україні стала для ОПОРИ, як і для всіх українців, викликом. 24 лютого 2022 року кожен із нас запитав себе, чим він може бути корисним для перемоги України, які навички і вміння вже є в ОПОРИ для інвестиції в майбутнє. 

Частина команди перекваліфікувалася в експертів із міжнародного гуманітарного права, залучивши найкращий світовий досвід і практики. Ми також почали відслідковувати мову ворожнечі, події, заяви та рішення на території РФ, які безпосередньо впливають на війну. ОПОРА працює й над тим, щоб після завершення бойових дій Україна могла в правовий спосіб перейти до цивільної системи управління, відновити і реформувати всі демократичні інститути.

Розширивши сферу своїх компетенцій, ми відчули необхідність трансформуватися й зовні. 

Головна мета нашого ребрендингу — підкреслити експертність і досвід, отриманий за роки роботи, а також інтегрованість у сучасне життя країни і глибоке розуміння процесів сьогодення.

Основний знак організації залишився незмінним — це наш улюблений трикутник. Однак ми по-новому інтерпретували кольори, додали свіжості, сучасності й разом з тим позачасовості.

 

Ми змінюємося відповідно до вимог часу. Працюємо в Україні і для України. Діємо на боці добра!