Члени дільничних виборчих комісій № 461564 (с. Мохнате Турківського району), № 461257 (с. Лубнівка Сокальського район), № 461415 (с. Трушевичі Старосамбірського району), № 461153 (с. Підгородці Сколівського району), № 461390 (с. Катина Старосамбірський району), № 460186 (с. Косівець Городоцького району) по одному разу видали виборцям бюлетені для голосування без паспорта.
На дільниці № 461596 у с. Передвір’я Яворівського району таких випадків було три, про два з них ОПОРА уже писала. У селі Унятичі Дрогобицького району (дільниця № 460282) без відповідного документу члени ДВК двічі видали бюлетені. Тричі спостерігачі ОПОРИ фіксували аналогічні випадки на дільниці №461671 (с. Смолин Яворівський район).
На дільницях у селах Воронів, Козаки, Вільховець, Новосілки Опаськи, Пшонець, Чернилява, Погарисько, Лукавиця, Вовків та містах Рава Руська, Новояворівськ спостерігачам мережі ОПОРА вдалося запобігти порушенню, шляхом застереження комісії щодо вчинення неправомірних дій.
Згідно з частинами 2 та 4 статті 2 Закону України "Про вибори народних депутатів України" підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на звичайних та спеціальних виборчих дільницях є паспорт громадянина України; тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби).
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.