Спостерігачі ОПОРИ продовжуть фіксувати процедурні порушення у роботі дільничних виборчих комісій, які організовують голосування на проміжних виборах народного депутата України у виборчому окрузі №197. Зокрема, не скрізь наявна необхідна кількість скриньок, а виборчі бюлетені видає одна особа. Також на одній із дільниць виборчиня прголосувала за межами кабіни для голосування.
У селі Лозівок на виборчій дільниці №710697 (середня дільниця) є тільки 2 скрині для голосуння замість необхідних 4. На цій же виборчій дільниці порушена процедура видачі бюлетенів. Замість двох осіб виборчі бюлетені бюлетені видає один член дільничної виборчої комісії. Представники комісії говорить, що 12 осіб не вистачає для організації видачі бюлетенів двома людьми.
На виборчі дільниці №710218 (село Піщане) спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що у скриньці під номером 4 на контрольному листі не поставили печатку. Цю дію дільнична виборча комісія мала зробити на ранковому засіданні. На пломбах, яким опечатана скриня, відповідна печатка є. Наразі, як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, скринька не використовується.
Відповідно до частини 6 статті 83 Закону України «Про вибори народних депутатів України», кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок — стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Кожній виборчій скриньці присвоюється власний номер, який проставляється на цій скриньці. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня — не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика — не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок. Стаціонарні виборчі скриньки встановлюються у приміщенні для голосування так, щоб виборці при підході до них мали можливість проходити через кабіни (кімнати) для таємного голосування. Порядок виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок визначає Центральна виборча комісія.
Згідно із частиною 3 статті 85 цього ж Закону - при проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії за умови пред'явлення виборцем одного з документів, зазначених відповідно у частинах четвертій, п'ятій чи шостій статті 2 цього Закону, та наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці надає виборцю список для підпису; другий член дільничної виборчої комісії у позначених місцях на контрольних талонах виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та в одномандатному окрузі вписує своє прізвище, ініціали, розписується та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці. Виборець розписується за отримання виборчих бюлетенів у списку виборців та на визначених місцях на контрольних талонах виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі. Після цього член виборчої комісії відокремлює від виборчих бюлетенів контрольні талони та видає виборцю по одному виборчому бюлетеню для голосування у загальнодержавному окрузі та одномандатному окрузі.