25 листопада Миколаївська міська ТВК оголосила результати повторного голосування за міського голову. За даними протоколу, переміг Олександр Сєнкевич. Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ.

Як зазначено в протоколі Миколаївської міської територіальної виборчої комісії, участь у голосуванні взяли 91 076 виборців. За Олександра Сєнкевича свої голоси віддали 54 411 виборців (59,74% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні), за Владислава Чайку – 35 416 виборців (40,26%). Недійсними були визнані 1 248 виборчих бюлетенів.

Протокол підписали 16 членів Миколаївської міської ТВК. Така ж кількість проголосувала за Постанову про визнання обраним Миколаївським міським головою Олександра Сєнкевича.

Згідно з частиною 2 статті 268 Виборчого кодексу України відповідна територіальна виборча комісія на підставі протоколів, зазначених у частині першій цієї статті (у тому числі протоколів з позначкою «Уточнений»), а в разі проведення повторного підрахунку голосів виборців − на підставі протоколів відповідної територіальної виборчої комісії про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, не пізніш як на дванадцятий день з дня голосування (а у разі проведення повторного голосування − не пізніш як на п'ятий день з дня повторного голосування) встановлює результати голосування з відповідних місцевих виборів сільського, селищного, міського голови, депутатів у багатомандатних виборчих округах в день виборів (день повторного голосування), про що складає протокол.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області
тел.: +380634171339

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)