Спостерігачі ОПОРИ отримали інформацію про явку виборців від районних територіальних виборчих комісій у місті Харкові.

Так, за даними Індустріальної районної ТВК в місті Харкові явка виборців склала 32,13% виборців. У Київському районі міста Харкова проголосували 31,03 % виборців.

Московська районна ТВК в місті Харкові повідомила, що проголосували 64077 виборців, або 30,55%. За даними Немишлянської районної ТВК у місті Харкові явка склала 29,97 % виборців. А у Новобаварському районі станом була 33,3%.В Основ’янській районній ТВК в місті Харкові проголосували 29% виборців.

 Слобідська районна ТВК в місті Харкові повідомила, що проголосували 32949 виборця, або 31,31%.

Холодногорська районна в місті ТВК повідомила представникам ОПОРИ 33,21%.

За даними Шевченківської районної ТВК в місті Харкові проголосували 31,69% виборців.

За коментарями звертайтеся:

Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області

тел.: +38 099 788 3660            

email: nikalyay1@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)