У селі Рижів Чуднівського району Житомирської області на дільниці № 181189 сталася сутичка між кандидатом в депутати обласної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Костянтином Чарпіцьким та членами ДВК. На місце події викликали поліцію та швидку медичну допомогу, бо одній членкині ДВК стало погано. 

Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ.

«Село Рижів Чуднівський район. Там мала дільниця на 79 виборців. Приїхав кандидат в депутати обласної ради від «Опозиційної платформи – За життя» Костянтин Чарпіцький. Він вирішив, що там якісь порушення і почав втручатись в виборчу документацію. Йому все не подобалось. До сейфу пішов, йому не сподобалось, що печатка в сумці голови в сейфі, протоколи не сподобалось як лежали. Комісія йому завадила і в них почалась штовханина. Комісія викликала поліцію і поки поліція їхала під час сварки з цим кандидатом одній із членкинь стало погано, місцевий фельдшер надала першу допомогу, але викликали «швидку», – розповів спостерігач ОПОРИ.

На сайті ЦВК зазначено, що Костянтин Черпіцький балотується до Житомирської обласної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя». В інформації про кандидата зазначено, що він директор ТОВ «Стар Пак Преміум»,  місце проживання: м. Київ, Київська обасть.

О 17.00 год представникам ОПОРИ зателефонував кандидат Костянтин Черпіцький та заперечив інформацію про сутички і зазначив, що поліцію викликав він, а не члени ДВК,

"Бійки тут не було і поліцію викликав я. Треба було зафіксувати порушення. Секретар, зачинившись в окремій кімнаті з печаткою і протоколами з ключами від сейфу, почала їх щось там заповнювати. Ми це зафіксували і викликали поліцію. Приїхала поліція, взяли покази. Не було ніякої сутички, були розмови на підвищених тонах", – розповів Костянтин Черпіцький.

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)