Спостерігачі ОПОРИ на Харківщині повідомляють про нові порушення у день голосування - здійснення волевиявлення поза межами кабінки, проблеми з розміщенням інформаційних плакатів.

На виборчій дільниці №631094 у Харкові на проспекті Перемоги виборець проголосував поза межами кабіни для голосування. 

Подібне порушення зафіксоване і на інших дільницях у Харкові - №631252 на вул. Чкалова,17 та №631537 на вул. Генерала Момота.

Спостерігачі ОПОРИ фіксували голосування поза межами кабінки для волевиявлення й у районах області.

Зокрема, таке порушення було зафіксоване на дільниці № 630793 у Безлюдовці Харківського району.

У Балаклеї на виборчій дільниці №630003 двоє похилих людей заповнювали бюлетені поза межами кабінки.

Крім того, у Куп’янську на дільниці №630970 переплутали інформаційні плакати. На дільниці, де мали б бути розміщені плакати округу № 1 для виборів у Куп’янську міську раду, розмістили плакати кандидатів з округу №3.

Раніше ОПОРА писала, що на дільниці №630730 у селі Роздолля виборці заходили у кабінку для голосування по двоє.

Також, у Харкові представники ОПОРИ не змогли потрапити на ранкове засідання на виборчій дільниці №631409, яка розташована у приміщенні КПНЗ «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання» по пр. Слави, 5.

За коментарями звертайтеся:

Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області

тел.: +38 099 788 3660            

email: nikalyay1@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)