Сьогодні у державних та комунальних установах Львова помічено ще два випадки незаконної агітації у вигляді розповсюдження передвиборчих матеріалів. Мова йде про першу міську поліклініку на вул. Руській та Личаківський районний відділ Державної міграційної служби.

У першому випадку у кабінеті реєстратури міської поліклініки, куди пацієнти звертаються за направленнями, зафіксовано агітки кандидата у депутати Львівської міської ради від "Об'єднання "Самопоміч" Віктора Проданчука. Кандидат балотується у окрузі №3, до якого входить центральна частина міста.

polikl

У Личаківському районному відділі Державної міграційної служби України спостерігачі ОПОРИ виявили агітки за кандидата на посаду міського голови Львова Володимира Гірняка та кандидата Наталії Ван Доеверен, яка кандидує від "Громадянської позиції" до обласної ради. Партія висунула кандидатку по Личаківському районі (округ №6).

Hrompoz1

Hrompoz2

За фактами незаконної агітації спостерігачі ОПОРИ звернуться зі скаргами до відповідних виборчих комісій. Разом з тим, ОПОРА нагадує, що ЗУ «Про місцеві вибори» забороняє розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали на будинках і в приміщеннях органів державної лади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій державної та комунальної форми власності (ч. 9 ст. 60). КУпАП передбачає відповідальність за здійснення агітації в місцях, що заборонені Законом: для громадян – від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб – від 50 до 80  неоподаткованих мінімумів.

За коментарями звертайтеся:
Офіс Громадянської мережі ОПОРА у Львові – 032 254 61 63.
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.