Київ: партійці вітали містян з новорічно-різдвяними святами янголами, розповідями про Томос та походами до цирку
У столиці представники ВО «Батьківщина» організували святкові концерти, дарували солодощі й різдвяних янголів, відкривали бювет. Активісти «БПП «Солідарність» розповідали про Томос і становлення української церкви. Партія «Основа» зводила дітей до цирку. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.