У Запорізькій області виборець вийшов з кабінки для голосування без бюлетеня
21 квітня, під час другого туру виборів, у селі Воскресенка Запорізької області на дільниці виборець залишив бюлетень у кабінці для голосування. Після того, як на інцидент звернули увагу офіційний спостерігач ОПОРИ та члени виборчої комісії, – виборець вкинув бюлетень до скриньки.